Strona główna
poniedziałek, 17 czerwca 2024 r.
imieniny obchodzą: Laura, Leszek
Lista przebojów
 • Artemas - I like the way you ...
 • Shakira, Cardi B - Punteria
 • Daria Zawialow - Zlamane ...
 • Hozier - Too Sweet
banerbanerbanerbaner

Rozmowy ostatniej szansy w szpitalu w Głownie

Strona główna » Archiwum aktualności » Rozmowy ostatniej szansy w szpitalu w Głownie

wielkość tekstu:A | A | A

data dodania: 2018-06-22 18:43:35

 Prawdopodobnie we wtorek dojdzie do podpisania umowy na mocy której Grupa Zdrowie stanie się właścicielem szpitala w Głownie. Późnym popołudniem zakończyło się spotkanie przedstawicieli Grupy Zdrowie i przedstawicieli Wyższej  Szkoły Informatyki i Umiejętności  na którym wypracowano porozumienie, które według deklaracji obu stron pozwoli na sfinalizowanie transakcji . W spotkaniu udział wzięła min Kanclerz WSIiU Aniela Bednarek- która deklarowała wolę rozmów i zakończenia transakcji.

Przedstawiciele Grupy Zdrowie dziś gotowi byli wycofać się z zamiarów prowadzenia szpitala , ponieważ dotychczasowe porozumienia i uzgodnienia zmierzające  do sfinalizowania umowy nie dochodziły do skutku. Dzisiejsze rozmowy przyniosły nadzieję na stabilizacje, a przede wszystkim na dalsze funkcjonowanie szpitala w Głownie – mówi  reprezentujący Grupę Zdrowie mec. Jarosław Kamiński.

W trakcie rozmów które przez wielu określane były jako „ rozmowy ostatniej szansy „ w szpitalu trwało pakowanie i przegotownia do transportu cześci majątku ruchomego Grupy Zdrowie.

Według deklaracji stron umowa , która pozwoli na ustabilizowanie sytuacji szpitala w Głownie powinna zostać podpisana najpóźniej do wtorku .

Czytaj informacje z miasta: Kutno

autor: Renata Jastrzębska


Dziennikarze z miasta: Kutno


Renata Jastrzębska
tel.:
Strona główna
Gość dnia


 • gość dnia
  Mariusz Szadkowski, naczelnik wydziału Rewitalizacji UM Rawa ...


  gość popołudniowy
  kpt. Konrad Krupa, Oficer Prasowy KP PSP Rawa Mazowiecka
Materiały reporterskie

 • Nowy sprzęt dla OSP w powiecie rawskim

  Nowy Honorowy Obywatel Rawy Mazowieckiej
Partnerzy serwisu: Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności strona główna
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe
Radio Victoria – rozgłośnia diecezji łowickiej. Powstała 25 marca 1995 roku. W roku 1998 została włączona do sieci rozgłośni katolickich „Plus” i przyjęła nazwę „Plus”. Radio rozpoczęło ekspansję, wybudowano nadajniki pokrywające swym sygnałem obszar od Łodzi po Warszawę – stąd slogan „między Łodzią a Warszawą”. W roku 2004 wystąpiła z sieci „Plus” i wróciła do pierwotnej nazwy. Siedziba stacji znajduje się w Łowiczu. Radio posiada studia terenowe w Kutnie, Rawie Mazowieckiej, Żyrardowie oraz Skierniewicach.