Strona główna » Archiwum aktualności » Za darmo u adwokata
data dodania: 2010-11-05 14:12:44
W dniu jutrzejszym jedna ze skierniewickich kancelarii adwokackich będzie z pewnością przeżywać oblężenie. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że po porady prawne będzie można się udać bez pieniędzy, bowiem właśnie na 6 listopada przewidziana została akcja bezpłatnych porad w całym kraju. Mówi Franciszek Traut z kancelarii mieszczącej się przy ulicy Reymonta 2a w Skierniewicach.
Wszyscy, którzy będą chcieli skorzystać z bezpłatnej porady prawnej w muszą pamiętać o zabraniu ze sobą stosownych dokumentów. W związku z dużym zainteresowaniem akcją warto też wybrać się do danej kancelarii stosunkowo wcześnie.
Po darmową poradę można w Skierniewicach udać się jutro, a kancelaria przy ulicy Reymonta 2a czynna będzie w godzinach 9 – 15.
Foto: www.sxc.hu
autor: Andrzej Korpalski