Strona główna
wtorek, 11 lutego 2025 r.
imieniny obchodzą: Bernadetta, Maria
Lista przebojów
  • Zalia - Diament
  • Coldplay, Little Simz, Burna ...
  • Karol G - Si Antes Te Hubiera ...
  • ROSE & Bruno Mars - APT.
banerbanerbanerbaner

Brakuje mieszkań socjalnych

Strona główna » Archiwum aktualności » Brakuje mieszkań socjalnych

wielkość tekstu:A | A | A

data dodania: 2011-09-08 12:50:03

W Rawie Mazowieckiej brakuje mieszkań socjalnych. W tej chwili na przydział czeka 135 rodzic. Problem z roku na rok się pogłębia i ma coraz poważniejsze konsekwencje. Od kilku lat w mieście  nie powstał żaden blok socjalny. Te, które były planowane do budowy niestety nie zostały zrealizowane. Dlaczego? Mówi burmistrz Eugeniusz Góraj.


Brak mieszkań to poważny problem dla miasta, które nie może wywiązać się ze swoich obowiązków.

Przez brak mieszkań socjalnych problemy ma także rawsko mazowiecka spółdzielnia mieszkaniowa, która nie może eksmitować dłużników. Mówi prezes Adam Iwaszkiewicz.

Problem z roku na rok staje się coraz bardziej poważny i niestety nie ma na niego innej rady jak wybudować blok, w którym będą mieszkania socjalne.

(fot.sxc.hu)

Czytaj informacje z miasta: Rawa Mazowiecka

autor: Dagmara Skopiak


Dziennikarze z miasta: Rawa Mazowiecka


Dagmara Skopiak
tel.: 694 477 732
Strona główna
Gość dnia


  • gość dnia
    Mariusz Szadkowski, naczelnik wydziału Rewitalizacji UM Rawa ...


    gość popołudniowy
    kpt. Konrad Krupa, Oficer Prasowy KP PSP Rawa Mazowiecka
Materiały reporterskie

  • Nowy sprzęt dla OSP w powiecie rawskim

    Nowy Honorowy Obywatel Rawy Mazowieckiej
Partnerzy serwisu: Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności strona główna
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe
Radio Victoria – rozgłośnia diecezji łowickiej. Powstała 25 marca 1995 roku. W roku 1998 została włączona do sieci rozgłośni katolickich „Plus” i przyjęła nazwę „Plus”. Radio rozpoczęło ekspansję, wybudowano nadajniki pokrywające swym sygnałem obszar od Łodzi po Warszawę – stąd slogan „między Łodzią a Warszawą”. W roku 2004 wystąpiła z sieci „Plus” i wróciła do pierwotnej nazwy. Siedziba stacji znajduje się w Łowiczu. Radio posiada studia terenowe w Kutnie, Rawie Mazowieckiej, Żyrardowie oraz Skierniewicach.